Desítky realizací e-shopů na míru i WMS, zde jsou některé z nich

Máme za sebou klasické e-shopy, B2B, aplikaci pro banku i řízení velkých e-shopových skladů. Víme, co e-commerce byznys obnáší – a to se hodí.

Řízení B2B skladu a distribuce do celé Evropy pro Ingredi Europa

Ingredi Europa dodává specializované příslušenství více než 25 značek po celé ČR a centrální Evropě. Skladuje přes 70 000 kusů 1500 různých druhů zboží a patří mezi distributory příslušenství pro Apple, Samsung, Xiaomi, Ledger či Spigen.

Řízení skladů a vlastního rozvozu objednávek pro Lumax-Nábytek.cz

Lumax-nábytek.cz otevírá tisícům zákazníkům svět moderních interiérů. Klientovi se za pomocí Elasticr WMS kompletně staráme o řízení e-shopových (a showroomových) skladů, řízení vlastního rozvozu objednávek a zadávání zboží do výroby.

Řízení 3500m² fullfilment centra pro e-shopy Tescoma, Hamé či Vileda

Řízení 3500m² fullfilment centra pro e‑shopy Tescoma, Hamé či Vileda

Zajišťujeme provoz logisticekého centra Ergotep, které se stará distribuci více než 20+ e‑commerce projektům včetně velikánů jako jsou Tescoma, Vileda či Hamé.

E‑shop pro jednoho z největších prodejců strojních součástek v ČR

E‑shop pro jednoho z největších prodejců strojních součástek v ČR

Pro původně rodinnou firmu Mateza od roku 2014 rozvíjíme robustní B2B/B2C e‑shop. Kromě vývoje se staráme také o servery, či veškerý výkonnostní marketing, SEO optimalizaci či zbožové srovnávače.

Motivační program pro 12 000 zaměstnanců České pošty

Motivační program pro 12 000 zaměstnanců České pošty

Námi vytvořená aplikace Bodovka odměňuje zaměstnance České pošty za jejich obchodní výkony. Kromě toho v ní najdete e‑learning, informace o bankovních produktech, tvorbu prodejního plánu či reporty.

Řízení velkoobchodního rozvozu pro Bovys

Řízení velkoobchodního rozvozu pro Bovys

Bovys je předním velkoobchodním dodavatelem a tím největším dodavatelem ovoce, zeleniny a mléka do škol v ČR. Sedm dní v týdnu používá přes 80 řidičů naše WMS pro navigaci, plánování rozvozu a zpracování vykládky či vratek na odběrných místech.

E‑shop pro Asociaci společenské odpovědnosti

E‑shop pro Asociaci společenské odpovědnosti

Ve spolupráci s Asociací společenské odpovědnosti a sociálního podniku Ergotep jsme vytvořili e‑shop s udržitelnými produkty a dárky, které mají skutečně smysl – pro obdarované, společnost i přírodu.

Zastoupení značky Jackery pro ČR a SR

Zastoupení značky Jackery pro ČR a SR

Od A do Z provozujeme oficiální e‑shop globální značky Jackery pro ČR a SR. Staráme se o vývoj e‑shopu, distribuci, online, offline i influencer marketing, zákaznickou podporu i komunikaci s dodavatelem.

E-shop a digitální marketing pro CROSSIO

E-shop a digitální marketing pro CROSSIO

Kromě technologie a e-shopu se CROSSIO staráme o kompletní digitální a produktový marketing. Máme ve správě prezentaci produktů na webu, vizuální identitu, influencer marketing, PPC a Social Ads, tvorbu contentu a pravidelnou komunikaci na Instagramu či Facebooku.

Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku