Projekty, na které jsme pyšní

Máme za sebou klasické e‑shopy, b2bíčka, aplikaci pro banku i řízení velkých e-shopových skladů. Víme, co e-commerce byznys obnáší - a to se hodí.

E‑shop pro jednoho z největších prodejců strojních součástek v ČR

Pro původně rodinnou firmu Mateza od roku 2014 rozvíjíme robustní B2B/B2C e‑shop. Kromě vývoje se staráme také o servery, či veškerý výkonnostní marketing, SEO optimalizaci či zbožové srovnávače.

204%

nárůst meziročního obratu

40%

nárůst v hodnotě objednávky

98 %

spokojených zákazníků na Heurece

32%

zvýšení konverzního poměru

Motivační program pro 12 000 zaměstnanců České pošty

Námi vytvořená aplikace Bodovka odměňuje zaměstnance České pošty za jejich obchodní výkony. Kromě toho v ní najdete e‑learning, informace o bankovních produktech, tvorbu prodejního plánu či reporty.

4,5 hodiny

prům. doba přiřazení úkolu na podpoře

99,99%

uptime aplikačních serverů

12 000+

zapojených zaměstnanců

10 000+

odměn v katalogu

Řízení skladu e‑shopům Tescoma, Hamé či Vileda

Zajišťujeme technologii a provoz logistického centra Ergotep, které se staráme o e‑shopovou distribuci více než 17 e‑commerce projektům včetně velikánů jako jsou Tescoma, Vileda či Hamé.

185 000

odeslaných objednávek za rok

~2 miliony

artiklů ročně projde centrem

17

různých projektů či e‑shopů

3 500

velikost skladových prostor

Řízení velkoobchodního rozvozu pro Bovys

Bovys je předním velkoobchodním dodavatelem a tím největším dodavatelem ovoce, zeleniny a mléka do škol v ČR. Sedm dní v týdnu používá přes 80 řidičů naše WMS pro navigaci, plánování rozvozu a zpracování vykládky či vratek na odběrných místech.

E‑shop pro Asociaci společenské odpovědnosti

Ve spolupráci s Asociací společenské odpovědnosti a sociálního podniku Ergotep jsme vytvořili e‑shop s udržitelnými produkty a dárky, které mají skutečně smysl – pro obdarované, společnost i přírodu.

300

udržitelných produktů

50+

zapojených výrobců a dílen

534 682

jste přispěli na HitHitu

450+

odměn rozdáno podporovatelům

Zastoupení značky Jackery pro ČR a SR

Od A do Z provozujeme oficiální e‑shop globální značky Jackery pro ČR a SR. Staráme se o vývoj e‑shopu, distribuci, online, offline i influencer marketing, zákaznickou podporu i komunikaci s dodavatelem.

E-shop a digitální marketing pro CROSSIO

Kromě technologie a e-shopu se CROSSIO staráme o kompletní digitální a produktový marketing. Máme ve správě prezentaci produktů na webu, vizuální identitu, influencer marketing, PPC a Social Ads, tvorbu contentu a pravidelnou komunikaci na Instagramu či Facebooku.

Řízení skladů a distribuce pro VelkyKosik.cz

Náš WMS systém spolu s ručními terminály a průmyslovou automatizací řídí a zefektivňuje proces distribuce. Od závozu, přes naskladnění a pohyb zboží po skladu, až po expedici stovek objednávek denně přímo k zákazníkům.

Napište nám pro nezávaznou konzultaci projektu.
Zdeněk Vízek
Zdeněk Vízek
Obchodní zástupce