Oficiální e-shop americké značky Jackery pro ČR a SR

Oficiální e‑shop americké značky Jackery pro ČR a SR

Kromě realizací e-shopů se věnujeme také jejich provozu. Na vlastní pěst budujeme oficiální e‑shop globální značky Jackery na českém a slovenském trhu.

Poznejte Jackery blíže

Jackery v kostce

Jackery v kostce

Jackery je americký výrobce powerbanek, který se dnes se věnuje hlavně přenosným bateriovým stanicím pro cestovatele, fotografy a dobrodruhy. Ti je milují, protože udrží všechna jejich zařízení naživu, ať už jsou kdekoli - v karavanu, dodávce, ve stanu, na zahradě nebo na chatě. Značka vznikla v roce 2012 v Silicon Valley a postupně se v USA a na Amazonu stala jedním z lídrů v odvětví velkých cestovních powerbanek.

O projektu a realizaci

Od prosince 2019 provozujeme oficiální e-shop americké značky Jackery pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o obchod, online marketing, spolupráci s influencery, vývoj, customer care, ale třeba i skladování a expedici zboží. O import zboží a komunikaci s výrobcem se starají ostřílení kolegové a importéři z ILICO.io.

Roky se snažím na zahraničních trzích hledat úspěšné produkty, které tu zatím nejsou, ale mají potenciál a jinde už fungují. Mám radost, že jsme se dali s lidmi z Elasticru dohromady a společně budujeme oficiální brand Jackery u nás. A mám radost, že nám fandí až z USA!

Jan Radil
Zakladatel společnosti ILICO.io

Jsem rád, že jsme se dostali v e‑commerce také na druhou stranu barikády. Tým teď vidí byznys i z druhé strany, učí se novým věcem a určitě tyto zkušenosti zúročí při práci s klienty. Je důležité totiž vidět e‑commerce i očima klienta, ne jen z pozice vývojáře, designera či markeťáka.

Jan Prokeš
Ředitel Elasticr
Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku