Kontakt

Kontaktujte nás

Rádi byste probrali, jak vám můžeme pomoci? Neváhejte se s námi spojit přes telefon, e-mail či kontaktní formulář. Rádi se s vámi setkáme také osobně, ze srdce republiky to k vám máme nejspíš kousek.

+420 603 205 000
(Po–Pá, 7:00–17:00)

Kde nás najdete

Většinu věcí budeme řešit online, ať vám šetříme čas. Je však dobré vědět, že z Prahy, Brna, Hradce či Budějovic je to k nám co by kamenem dohodil. Pokud se tedy budeme chtít pravidelně scházet i osobně, rádi přijedeme. A pokud přijedete vy k nám, zaparkovat můžete rovnou u firmy a do skvělé italské pizzerie je to 100 kroků.

Fotka pobočky

KomTeSa spol. s r.o.
Masarykova 2853
580 01 Havlíčkův Brod

IČO: 45535663
DIČ: CZ45535663

Kontakty, které se mohou hodit

Zdeněk Vízek
Zdeněk Vízek
Obchodní manažer
Martin Dolejší
Martin Dolejší
Podpora
Pobavíme se o naší budoucí spolupráci? Napište nám

Rozšiřujeme tým, staň se pružným

Byznys analytik pro e-commerce
Byznys analytik pro e-commerce
Hledáme byznys analytika, který vytvoří komunikační most mezi klientem a našim interním týmem a bude zároveň hledat cesty, jak klienty posouvat kupředu.
Vue.js Senior Developer
Vue.js Senior Developer
Hledáme ostříleného Vue.js developera, který nám pomůže oživit administraci naší nové e-shopové platformy.
Hledá se PPC specialista
Hledá se PPC specialista
Do našeho týmu hledáme PPCčkaře, který bude krotit jak kampaně na e-shopech našich klientů, ale také si posvítí na placený marketing našich produktů a služeb. Mrkni na inzerát, kde se dozvíš co bude tvůj denní chleba, jak si tě představujeme a co ti za to všechno nabízíme.
PHP/Symfony developer
PHP/Symfony developer
Super, doklikal ses až sem. Hledáme tě, symfoňáku. A je naprosto, jedno jestli se cítíš juniorsky nebo seniorsky :) Chceme s tebou povýšit naší e-commerce platformu o nějaký ten level výše.