Elasticr Framework

Elasticr Framework. Flexibilní platforma pro váš úspěch v e‑commerce.

Využijte silný technologický základ pro váš e-shop na míru či řízení e-shopových skladů. Za každou naší realizací stojí Elasticr Framework – vysoce škálovatelné a modifikovatelné řešení, které se roste spolu s vámi.

Hlavní benefity Elasticr Frameworku pro váš byznys

Žádné licenční poplatky

Díky open-source technologiím na vás nečekají žádné poplatky za nástroje, které mohou u větších projektů dosahovat i stovek tisíc ročně.

Nová verze vždy zadarmo

Technologický dluh nás nebaví, proto aplikaci aktualizujeme několikrát do měsíce. Nejnovější verzi získáte vždy automaticky zdarma.

Bezpečnost bereme vážně

Díky práci pro banku klademe na bezpečnost velký důraz. Framework pravidelně prochází penetračními testy a ctí bezpečnostní zásady OWASP.

SLA na podporu

Chápeme, že chcete mít v provozu jistotu. Proto s vámi rádi zasmluvníme SLA na zákaznickou podporu. A kdyby hořelo, hasíme i v noci.

Data i železo řešíme my

Nad vším držíme ochranou ruku, abyste se nemuseli o nic starat. Řešíme hardware a servery, migrace či zálohování dat.

Vše je pokryto přes API

Elasticr Framework díky otevřenému API lze napojit na jakékoliv systémy či nástroje třetích stran. Míra integrace je pouze na vás.

Jedna platforma - dva hlavní moduly - 100+ funkcí

Seznamte se s moduly frameworku, které pro vás modifikujeme na míru. Ať už samostatně, nebo oba společně v kompletních realizacích.

Warehouse Management System

Elasticr WMS

Štíhlý WMS systém pro efektivní řízení e-shopového skladu. Nabili jsme ho funkcemi, které vám ušetří spoustu peněz, času i starostí způsobených chybami či zmatkem na skladu. Pokryje všechny procesy v distribuci a zautomatizuje vše, co potřebujete.

E-shopový modul

Elasticr SHOP

Škálovatelné e-shopové řešení, na kterém vám postavíme fungující e-shop. Obsahuje všechny obchodní, marketingové i procesní funkce pro střední a větší B2C/B2B e-shopy. Řešení je připraveno na nespočet individuálních úprav dle specifik vašeho projektu.

Spojujeme špičkovou technologii a osobní přístup

Skvělá technologie je důležitá, získáváte však hlavně naše know-how

Skvělá technologie je důležitá, získáváte však hlavně naše know‑how

Při spolupráci s námi nejde nezbytně o technologii, ale hlavně o náš přístup. Framework je nástroj, díky kterému vám pomůžeme dojít k cíli.

Spolu se špičkovou technologií získáváte do týmu především partnera, který perfektně rozumí vašim potřebám a cílům a celou realizaci tomu přizpůsobí.

Elasticr Framework je pevný základ pro váš e-commerce byznys

Elasticr Framework je pevný základ pro vaše e-commerce

V realizacích nezačínáme na zelené louce. Naše technologie tvoří pevný základ, na kterém stojí každá implementace e-shopu na míru či e-shopového WMS.

Elasticr není krabice, ale štíhlé, ale vysoce škálovatelné a modifikovatelné řešení, které se mění a roste spolu s vámi tak, jak potřebujete.

Elasticr Framework běží na nejlepších open-source technologiích

Elasticr Framework běží na nejlepších open‑source technologiích

Celý Elasticr Framework je postavený nad open-source technologiemi typu PHP, Apache, Elasti.co, MySQL a další.

O kvalitu kódu se nám stará Rektor 8 či PHPStan. Celý framework běží na Symfony, jednom z nejlepších PHP frameworků současnosti.

Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku