Elasticr SHOP

Využijte silný základ a stovky funkcí naší platformy pro střední a větší B2C/B2B e-shopy. Elasticr SHOP je vysoce škálovatelné a modifikovatelné e-shopové řešení, které roste spolu s vámi.

Elasticr SHOP a jeho funkce pěkně zblízka

Veškerý obsah e-shopu jako jsou články, stránky, kategorie, produkty spravujete pohodlně bez kodéra či grafika.

Obsah bez programování

Snadná správa obsahu

Ať už jde o homepage, kategorie, detail produktu, menu, patičku nebo třeba blogový článek, veškerý obsah spravujete v přehledném Drag and Drop editoru. Díky tomu je tvorba a úprava obsahu pro administrátory hračka a nepotřebují k ruce kodéra ani znalost kódu.

Přehledný blog

Blogujte bez omezení

Definujte si libovolně různé typy článků a rubriky pro přehlednou kategorizaci a filtrování obsahu. Vaši markeťáci budou mít přehledné prostředí pro práci a návštěvníci e-shopu snadný přístup k relevantnímu obsahu.

Rychlý start s hotovými komponenty

Komponenty ihned k použití

Dle připraveného style-guidu pro vás připravíme stovky komponent nabrandovaných do vašeho kabátu. Ty poté snadno použijete při tvorbě obsahu.

Systém zárověň obsahuje širokou škálu předdefinovaných komponent, které můžete snadno kdykoliv použít.

Náhled přímo v administraci

Jak obsah vypadá (dokonce na všech zařízeních) vidíte přímo v administraci, takže si vše před publikací na ostrou verzi e-shopu můžete v klidu prohlédnout a otestovat.

Component builder

Tvorba nových komponent

Nějaká komponenta vám chybí nebo potřebujete stávající upravit? Nástroj na tvorbu komponent je opět součástí administrace a nové komponenty tak nemusí dlouho a draze dělat programátor či kodér. Všechny komponenty jsou automaticky responzivní.

Udržte jednotný vzhled

Konzistence ve vzhledu a designu

Když na e-shopu pracuje více lidí, často dochází k nekonzistencím dle toho, kdo obsah zrovna plnil. V Elasticr SHOPu udržíte jednotný styl a při tvorbě obsahu nelze šlápnout vedle, protože pro tvorbu obsahu se vždy používají předdefinované komponenty.

Chcete se dozvědět více o správě obsahu?

Domluvte si s námi schůzku, projdeme vše do detailu a najdeme pro vás optimální řešení. Nebo můžete přejít na další kapitolu o multijazyčnosti a multikanálovosti.

Spravujte a prodávejte své produkty ve více jazycích i měnách, a to vše z jedné centrální administrace.

Snadná expanze e-shopu

Řízení více prodejních kanálů

Elasticr SHOP vám umožňuje spravovat více e-shopů a kanálů prostřednictvím jedné administrace. Bez ohledu na země, měny, jazyky a počet webů, veškerá správa probíhá pod jednou střechou namísto v 10 různých systémech a administracích.

Oslovte svět bez jazykových bariér

Překlady a multijazyčnost obsahu

Přeložte stránky, články, produkty, navigaci a další prvky snadno a efektivně. E-shop disponuje propojeností mezi jazyky a umožňuje vám tak prezentovat jeden obsah vašeho e-shopu ve více jazycích.

Automatické překlady

Cizojazyčný obsah bez překladatele

Obsah webu nemusíte překládat ručně. Pro tyto případy máme připravenou možnost integrace inteligentního automatického překladače DeepL, který za pomocí strojového učení obsah webu do daného jazyka přeloží kompletně za vás.

Chcete se dozvědět více o multichannelu?

Domluvte si s námi schůzku, projdeme vše do detailu a najdeme pro vás optimální řešení. Nebo můžete přejít na další kapitolu o cenové politice.

Otevřete si dveře k flexibilní cenové strategii. Upravujte ceny napříč různými kanály, zeměni a měnami dle potřeb.

Dosáhněte optimálního zisku
Pravidla, výpočty a skupiny

Dosáhněte optimálního zisku

Systém nabízí robustní cenovou politiku založenou na pravidlech a maskách produktů. Můžete vytvářet různé cenové skupiny a pravidla na základě dat jako je skladová cena, nákupka nebo maloobchodní cena. Cenová pravidla lze snadno kombinovat.

Multikanálová cenotvorba

Nastavuje ceny napříč kanály

Elasticr SHOP podporuje multikanálovou cenotvorbu. Můžete tedy definovat ceny jednotlivé kanály, měny a země, nebo využít fallback na výchozí cenu dle kurzu ČNB. Tím zajišťujete vždy aktuální cenové informace ve všech vašich prodejních kanálech.

Snadné hromadné nastavení cen
Dynamická cenotvorba

Snadné hromadné nastavení cen

Systém vám umožňuje vytvářet cenová pravidla pro různé skupiny zákazníků. Můžete hromadně definovat slevy, marže, výprodeje a další cenové úpravy čímž získáte flexibilitu a možnost personalizace cenové politiky.

Budování obchodního vztahu

Individuální ceny

Elasticr SHOP vám umožňuje nastavit  individuální ceny také na úrovni konkrétního zákazníka. Můžete udělit slevy, upravit marže nebo nastavit ceník na e-shopu zcela na míru.

Chcete se dozvědět více o cenové politice?

Domluvte si s námi schůzku, projdeme vše do detailu a najdeme pro vás optimální řešení. Nebo můžete přejít na další kapitolu o možnostech produktů.

Získejte plnou kontrolu nad kategoriemi, variantami, konfiguracemi, dodržováním legislativy, jednotkami i propojením produktů.

Typy produktů

Produktové parametry jednoduše

Produkty kategorizujete dle jejich typu (např. TV, telefon, pračka). Každý typ produktu nese stále stejné parametry, které administrátor vyplní a nemusí vždy složitě vymýšlet jaké parametry nastavit. To zajišťuje efektivitu a konzistenci v plnění a správnou funkčnost filtrace, navigace či vyhledávání.

Rozmanitost variant
Varianty pro každého

Rozmanitost variant

Vytvořte a prodávejte různé varianty produktů, jako jsou velikosti, barvy, styly a další. Na produktu zároveň můžete zobrazit propojené varianty, na další samostatné produkty (například vyšší řada elektroniky aj.).

Zakázková výroba pro vaše zákazníky
Zakázková výroba pro vaše zákazníky

Prodej produktů na míru

Prodávejte produkty přes konfigurátory, které jsou ideální pro např. prodej nábytku, potisků triček či jakoukoliv zakázkovou výrobu produktů. Konfigurátory získáte flexibilitu v prodeji a zákazníkům dáte možnost přizpůsobit si a nakoupit produkty dle potřeb.

Související produkty pro zvýšení prodeje

Zvyšte hodnotu objednávky

Zvyšte hodnotu objednávky a nabídněte souvusející produkty. V administraci snadno nastavíte příslušenství, doplňky nebo další související produkty. Nastavit lze pro konkrétní produkt nebo klidně pro celou skupinu na základě masky.

Prodávejte produkty dle legislativy
Maximální flexibilita pro váš obchod

Prodávejte produkty dle legislativy

Elasticr SHOP je legislativně připraven na prodej specifických produktů jako je alkohol, léčiva, potravin a dalších produktů, které podléhají specifické legislativě a povinnostem.

Prodej po měřitelných jednotkách
Nákup v požadovaném množství

Prodej po měřitelných jednotkách

Systém umožňuje prodej produktů po měřitelných jednotkách, ať už jde o metri, milimetry, centimetry, litry, gramy nebo kilogramy. Můžete tak prodávat např. po metrech produkty jako jsou řetězy nebo textil v zadaném počtu metrů. 

Chcete se dozvědět více o cenové politice?

Domluvte si s námi schůzku, projdeme vše do detailu a najdeme pro vás optimální řešení. Nebo můžete přejít na další kapitolu o možnostech produktů.

Pohodlný nákup díky vyladěnému uživatelskému prostředí, intuitivní správu objednávek pro vaše administrátory a možnosti využítí rezervací na prodejnách a poptávek

Radost nakupovat - UX e-shopu
Dokonalá uživatelská zkušenost

Radost nakupovat - UX e-shopu

Naše e-shopové řešení jde zákazníkům naproti, díky vylazenému UX je pro vaše zákazníky v e-shopu hračka nakupovat. Administrátoři mají intuitivní a efektivní správu objednávek. Případné změny v objednávkách jsou jednoduché a rychlé. Objednávky lze snadno filtrovat a vyhledávat. Systém automaticky provádí veškeré potřebné procesy, jako je tvorba faktur, odesílání e-mailů zákazníkům a další.

Vytvořit poptávku
Tvroba cenových nabídek

Budujte silné obchodní vztahy

Kromě běžných objednávek systém umožňuje zákazníkům vytvářet i poptávky. Administrátoři na základě poptávky snadno připraví  zákazníkům cenové nabídky. Ty se automaticky zasílají ke schválení a pokud je zákazník přijme, vytvoří se rovnou reálná objednávka.

Rezervace zboží na prodejně
Rezervace zboží na prodejně

Snadný a rychlý proces rezervací

E-shop umožňuje zrychlené rezervace zboží přímo na na vaši prodejnu. E-shop zobrazuje reálné počty skladů i nejbližší možnou dobu vyzvednutí dle nastavení skladů a otevírací doby. V moment, kdy je zboží připraveno, systém zákazníka automaticky notifikuje.

Chcete se dozvědět více o možnostech prodeje?

Domluvte si s námi schůzku, projdeme vše do detailu a najdeme pro vás optimální řešení. Nebo můžete přejít na další kapitolu o SEO optimalizaci.

Zlepšete viditelnost a indexaci vašeho e-shopu ve vyhledávačích.

Optimalizace pro vyhledávače
Optimalizace pro vyhledávače

Více organického dosahu

Elasticr SHOP nabízí pokročilé nástroje pro SEO, snadno tak můžete optimalizovat indexaci obsahu, kategorií, filtrace a meta data jako jsou titulky, nadpisy, odkazy, obrázky, URL adresy a dalš

Zacílení marketingu

Snadná tvorba kategorií produktů

Díky tzv. virtuálním kategoriím můžete tvořit a spravovat kategorie lehce a efektivně. Místo toho, abyste vkládali produkty do konkrétních kategoriích, tak na úrovni kategorie pomocí masky definujete, jaké produkty má zobrazovat (např. všechny televize od značky Samsung).

Přistávací stránky pro SEO
Přistávací stránky pro SEO

Generujte long tail kategorie

Kromě běžných kategorií a produktů je vhodné indexovat i relevantní landing pages, které vznikají na základě filtrování v kategoriích. Zakládat stovky takových kategorií by však bylo velmi náročné, proto váš SEO specialista má přímo v administraci nástroj pro snadné povolení indexování takovýchto stránek.

Kontrola nad indexací e-shopu
Crawlbudget a on-page faktory

Kontrola nad indexací e-shopu

Platforma obsahuje pokročilé nástroje pro správné zacházení s crawlbudgetem a on-page faktory, abyste dosáhli správné a plné indexace e-shopu a zlepšili SEO výsledky. Budete mít tak značnou kontrolu nad procesem indexace.

Děkujeme, chcete se dozvědět více o SEO optimalizaci?

Klikněte na následující tlačítko a domluvte si s námi schůzku, projdeme vše do detailu a najdeme pro vás optimální řešení. Nebo můžete přejít na další kapitolu o marketingových nástrojích.

Nabízejte atraktivní benefity, jako jsou dárky a slevové kupóny, optimalizujte váš marketing a pracujte s vašimi oblíbenými marketingovými nástroji.

Dárky, slevy, poukazy
Dárky, slevy, poukazy

Unikátní nabídky pro vaše zákazníky

Elasticr SHOP disponuje všemi běžnými obchodními a marketingovými nástroji jako jsou slevové kódy, elektronické i fyzické vouchery či dárky.

TagManager pro maximální flexibilitu
Jednoduše spravujte nástroje

Google Tag Manager

Veškeré kódy, pixely, skripty a měření integrujeme na jednom místě přes Google Tag Manager. Díky tomu je přidání nového nástroje či kódu na stránku hračka bez nutnosti vkládat desítky skriptů přímo do webu.

Analytika
Webová analytika

Získávejte cenné informace

Analytika a data jsou základ. Platforma má plně nastavené Google Analytics 4, měření a zasílání dat/konverzí do reklamních systémů jako je Google, Sklik či Facebook. Pro manažerský pohled jsou připraveny dashboardy výkonu a nákladů v Google Looker Studio.

Mailingové nástroje - ecomail
Mailingové nástroje - Ecomail

Automatizovaný emailing

Pro e-mailing můžete využít český Ecomail, který máme systém napojen přímo přes API a přenášíme do něj všechny zákazníky, jejich údaje a objednávky pro pohodlnou segmentaci či případné nastavení automatizací.

API napojení
Napojíme cokoliv přes API

Možnost napojení vašich nástrojů

Díky API a datalayeru v Google Tag Manageru napojíme snadně Elasticr SHOP prakticky na jakýkoliv marketingový či obchodní nástroj 3. stran.

Agregátory
Širší dosah, více prodejů

Zbožové srovnávače

Produktové feedy si markeťák nastaví přímo v administraci přesně tak, jak potřebuje. Je jedno, zda jde o feed pro Heureku, Zboží, Google Merchant nebo custom export kategorií či produktů do CSV. 

Chcete se dozvědět více o marketingu?

Domluvte si s námi schůzku, projdeme vše do detailu a najdeme pro vás optimální řešení. Nebo můžete přejít na další kapitolu o dahsbaordech a reportingu.

Získejte podrobné statistiky o výkonu vašeho obchodu, vašich produktech a o jednotlivých zákaznících.

Přehledný dashboard
Přehledný dashboard

Ihned vidíte jak se vám daří

Administrace obsahuje základní reporting výkonu e-shopu a prodejů, jednotlivých produktů a statistiky o zákaznících (typ zákazníka, B2B vs B2C aj.) nebo třeba statistiky použitých plateb či doprav. Připravené jsou marketingové/nákladové reporty v Google Looker Studio.

Dahsboard produktu
Dashboard produktů

Statistiky prodávaných produktů

Kromě celkových statistik jsou k dispozici i statistiky k jednotlivým produktům. Velmi snadno tak zjsitíte jak se danému produktu daří obchodně (počet prodaných produktů, obrat, marže), ale i další důležité informace např. o skladových zásobách či trendovosti.

Statistiky zákazníka
Statistiky zákazníka

Víte komu prodáváte

Statistiky o prodaných produktech a obratech si můžete zobrazit také pro konkrétního zákazníka či jejich skupinu (B2B/B2C, zákaznické skupiny, top zákazníci...) 

Chcete se dozvědět více o reportingu?

Domluvte si s námi schůzku, projdeme vše do detailu a najdeme pro vás optimální řešení. Nebo můžete přejít na další kapitolu o automatizaci procesů.

Odlehčete si od rutinních úkolů a využijte širokých možností automatizace,které zjednoduší a zefektivní každodenní správu e-shopu.

Spolehlivá a rychlá distribuce
Spolehlivá a rychlá distribuce

Efektivní doručení zákazníkům

Elasticr SHOP vám poskytuje nástroje, které vám umožní zajišťovat spolehlivou a rychlou distribuci vašich objednávek. Můžete snadno spravovat a sledovat procesy doručování. Navíc, díky automatizaci a sledování stavu objednávek, můžete zákazníkům poskytovat informace o jejich objednávkách v reálném čase. Pro více informací se podívejte na naši prezentaci o Elasticr WMS, kde najdete další detaily o našich možnostech pro spolehlivou a efektivní distribuci.

Optimalizujte svou distribuční strategii

Propojení Elasticr SHOP a WMS

Elasticr SHOP a Elasticr WMS jsou vzájemně propojené systémy, které společně tvoří kompletní řešení pro e-commerce a distribuci. S touto integrací získáte naprostou kontrolu nad vašimi skladovými zásobami a kompletní e-shopovou platformu v jednom řešení.

Chcete se dozvědět více o funkcích Elasticr SHOP?

Domluvte si s námi schůzku, projdeme vše do detailu a najdeme pro vás optimální řešení.

To nejlepší, co Elasticr SHOP umí

Analytické a strategické nástroje

Provádějte důkladnou analýzu výkonu jednotlivých produktů a kategorií, a tato cenná data následně využijte pro strategická a účinná marketingová rozhodnutí.

Připraven pro multi‑kanál

Spravujte více e-shopů, ve více zemích, ve více jazycích s různými požadavky na nastavení, ať už je to nutnost vést různé daňové hladiny nebo jinou cenovou politiku pro každý kanál.

Kompletní správa vašeho obsahu

Díky CMS snadno naplníte obsah e-shopu bez znalosti kódování, ať už se jedná o popis produktu nebo marketingovou landing page. Vše v jednomém vzhledu dle vydefinovaného styleguide.

Efektivní cenotvorba

Multikanálová cenotvorba vám umožní spravovat ceny napříč různými prodejními kanály a měnami. Systém také nabízí hromadné definování slev, marží a další úpravy.

Propracované SEO

Nemusíte se bát, že by vás Google nenašel. Elasticr SHOP má vylazené funkce pro optimalizaci vyhledávačů. Můžete snadno upravovat meta data nebo třeba generovat longtail kategorie.

Libovolná míra integrace

Elasticr SHOP lze přes API napojit na jakoukoliv další službu, kterou využívate například pro marketing. Napojení dané služby kompletně vyřešíme za vás, vy tak jen určíte co potřebujete.

E‑shop šitý na míru vám i vašim zákazníkům

E‑shop šitý na míru vám i vašim zákazníkům

Krabicová řešení jsou fajn. My jsme tu ale pro firmy, kterým je v nich trochu těsno. Vytvoříme funkční B2C/B2B e-shop se vším všudy: od designu, přes vývoj, až po nastavení všech procesů.

Moderní a intuitivní rozhraní Elasticr SHOP

Moderní a intuitivní rozhraní, které dokáže používat každý.

Design systému je navržen tak, aby byl srozumitelný a snadno ovladatelný pro každého uživatele, bez ohledu na jeho technické dovednosti. Díky tomuto inovativnímu rozhraní bude pro vás používání našeho systému hračka. Moderní design a uživatelsky přívětivé rozhraní znamenají, že nemusíte mít žádné speciální technické znalosti, abyste mohli plně využívat všech jeho funkcí a benefity.

Profesionální e-shop s vylazenou uživatelskou zkušenností - UX

Elasticr SHOP vám otevírá dveře k profesionálnímu e-shopu s vylazenou uživatelskou zkušeností (UX), která zaručuje nejen moderní design, ale také zcela intuitivní navigaci pro vaše zákazníky. Díky tomu budou vaši návštěvníci schopni snadno a rychle najít to, co hledají což se zpravidla promítne do vyšší konverze a větší spokojenosti zákazníků.

Vývoj specifikých funkcí na míru

Vývoj specifikých funkcí na míru i budoucí aktualizace jsou samozřejmostí

Vaše specicifcké požadavky na funce pro vás do systému rádi doděláme. Samozřejmostí jsou i pravidelné budoucí aktualizace, které budou váš e-shop vždy udržovat aktuální a konkurence schopný dle nejnovějších trendů.

Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku