Pojďte dál. Nakoukněte Elasticru pod pokličku.

Poznejte ve zkratce kdo jsme, v co věříme a jak jsme došli až sem.

Hodnoty, které nosíme v srdci

Váš úspěch = náš úspěch

Nehrajeme si na vlastním hřišti. Na úspěšnosti projektu nám záleží stejně jako vám a udělám vše pro to, abychom k vašemu úspěchu pořádně přispěli.

I vy jste členem týmu

Pustíme váš hezky dovnitř. Vždy víte, kde se nacházíte, na čem děláme a co vás čeká. Projekťáka máte na dosah 1 telefonu či e-mailu.

Jsme partner, nikoliv dodavatel

I po dodání řešení jsme vám nablízku a můžete se o nás opřít. Společně vyhodnocujeme a řešíme další rozvoj, plány, cíle a strategická rozhodnutí.

Historické foto firmy Komtesa

Psal se rok 1992…

Když si Pavel a Standa (Pavel u nás pořád je) založili první živnost. Ten rok se také symbolicky Česko poprvé připojilo k internetu. I když se tomu tak dřív vůbec neříkalo, byl to start-up se vším všudy. Dva začínající ajťáci, dva počítače, jedna místnost a velký zápal pro informační technologie, které zažívaly boom. Historka o tom, jak pánové jezdili osobně Formanem pro počítače do Německa nechybí na žádném team-buildingu.

Elasticr na konferenci E-shop Summit Expo

Prošli jsme si snad vším. A to je dobře.

Hodně zhurta… Startovali jsme na hardwaru, když jsme povyrostli, začali jsme implementovat serverová řešení a informační systémy. S růstem onlinu a e-commerce jsme se vrhli do tvorby prvních webů, menších e-shopů a marketingu. Dnes se už přes 8 let věnujeme výhradně e-commerci, nicméně historické zkušenosti z ostatních oblastí nám do teď pomáhají vidět váš byznys v celém kontextu, nikoliv pouze jako web, e-shop či sklad. A to se hodí.

Týmová spolupráce v Elasticr týmu

Dnes nás je přes 30 a máme řešení, které řeší e-commerce od A do Z

Dnes nás není pět, ale zhruba 30 a kolegy máme i v Řecku. Už nemáme pronajaté jedno patro, ale celý dům. Místo cizích řešení investujeme milióny korun a tisíce hodin do vlastní e-commerce platformy, která pohání velká fullfilment centra, e-shopy a aplikace na míru. Naše DNA ale zůstává stejné. Uvědomujeme si, že náš úspěch je závislý na tom vašem. A my uděláme vše pro to, abyste ho díky nám dosáhli.

Developer Day v coworkingu Hubbr

Jsme trochu vysočinští patrioti

A aby se tu v naší komunitě něco dělo, založili jsme před lety vůbec první coworking v kraji a nazvali ho Hubbr. Kromě poskytnutí pracovního útočiště pro místní freelancery jsme v něm v době předCOVIDové uspořádali přes 80 akcí, hromadu školení na téma podnikání, e-commerce či marketingu s odborníky z celé ČR a dvě celodenní konference (Developer Day a Markethink Day) pro vývojáře a markeťáky.

Přidej se k našemu týmu

PHP/Symfony developer

Tvůj kód je Symfony(e), když projde review – dobře ti je.

QA Tester

Najde jehlu v kupce sena, nepustí žádný bug z dema.

Support pro e‑shopy

Vyřeší tu každý tiket, i když by z nich někdy vykvet.

Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku