E‑shop šitý na míru vám i vašim zákazníkům

E‑shop šitý na míru vám i vašim zákazníkům

Krabicová řešení jsou fajn. My jsme tu ale pro firmy, kterým je v nich trochu těsno. Vytvoříme funkční B2C/B2B e-shop se vším všudy: od designu, přes vývoj, až po nastavení všech procesů.

Proč stavět nový e‑shop zrovna s námi

Vždy víte, jak na tom jste

Během spolupráce vás pustíme hezky dovnitř. Vždy víte, kde se nacházíte a co vás čeká. Práci vám průběžně předáváme a přidělíme vám vlastního projekťáka.

Když na míru, tak na míru

My se přizpůsobujeme vám, nikoliv naopak. Vytvoříme e-shop, který hladce zapadne do vašeho byznysu a splní jak interní cíle, tak očekávání vašich zákazníků.

Spolupracujeme dlouhodobě

Jsme vám na blízku nejen při implementaci, ale hlavně po ní. Pružně reagujeme na nové požadavky a v roli strategického partnera řešíme další cíle a rozvoj.

Implementace se vším všudy

E-shop není pouze web. Realizaci zaštítíme od A do Z. Dle potřeb se staráme o analýzy, strategie, design, texty a vývoj, ale i interní procesy jako distribuce, zák. podpora či účetnictví.

Prvotřídní technologie

Modifikovatelný Elasticr SHOP obsahuje vše, co pro provoz e-shopu potřebujete. Katalog, no-code správu obsahu, obchodní nástroje, automatizace, sklady, objednávky, zákazníky, reporting či multichannel.

Bohaté e‑commerce know‑how

Máme zkušenosti s klasickými e-shopy, B2B projekty, uzavřenými systémy, s provozem vlastních e-shopů i s budováním a řízením velkých skladů. Všechny tyto zkušenosti promítáme do každé naší realizace.

Jsme připraveni na všechny vaše požadavky

E‑shop napojíme na jakékoliv ERP či služby třetích stran

E‑shop napojíme na jakékoliv ERP či služby třetích stran

Celý systém je pokrytý API, napojíme se tedy jakýkoliv informační či účetní systém. S nejčastějšími systém jako jsou Abra Flexi, Money S4 a S5, Pohoda či Helios máme bohaté zkušenosti. Hloubce propojení meze neklademe a vždy záleží na vašich potřebách. Postaráme se například o exporty objednávek, příjemky a výdejky, napojení na prodejny či poklady, synchronizaci dat či multisklady.

Jedno multichannel řešení pro více zemí, měn i jazyků

Jedno multichannel řešení pro více zemí, měn i jazyků

Působíte na více trzích nebo plánujete vstup do zahraničí? Na vaši případnou expanzi jsme připraveni. Pracujeme s více měnami, jazyky i doménami. Všechny e-shopy přitom spravujete z jednoho místa, i přes různé požadavky na nastavení procesů, cenových politik či daňových hladin.

  • zahraniční online platby
  • expedice po EU
  • marktetplaces
  • multijazyčnost, multiměnovost
Obsah na e‑shopu přidáte či upravíte bez jediné čárky kódu

Obsah na e‑shopu přidáte či upravíte bez jediné čárky kódu

Ať už jde o popis produktu, blogový článek, homepage, menu nebo kategorii, obsah e-shopu upravíte snadno a rychle bez kodéra, programátora či grafika. Díky interaktivnímu Drag and Drop editoru, náhledu v reálném čase a stovkám připravených komponent nabrandovaných do vašeho kabátu je správa e-shopu a tvorba nových stránek hračka.

Rozjeďte obchod a online marketing bez limitů

Rozjeďte obchod a online marketing bez limitů

Pro e-mail marketing využijete třeba integrovaný Ecomail. Feedy zbožáky a market places si nastavíte přímo v administraci. Pro obchod využijete cenová pravidla, zák. skupiny, dárky, množstevní slevy, sety, vouchery či slevové kódy. Kódy, služby a skripty integrujeme na jednom místě přes Google Tag Manager a Google Analytics 4 jsou samozřejmostí.

Jak při implementaci postupujeme

Realizací vás transparentně provedeme od začátku do konce

Postup při tvorbě e-shopu vám stejně jako e-shop šijeme vždy částečně na míru. Záleží, v jaké fázi jste a s čím k nám přicházíte.

Pokud už máte zadání či materiály, rádi je použijeme a přeskočíme. V případě, že zatím nemáte nic, provedeme vás vším hezky od začátku.

1.

Poznáváme vaše podnikání, cíle, problémy i očekávání

Každý má jiné procesy, cíle a potřeby, a proto vás potřebujeme poznat. Bude nás zajímat co, proč a jak děláte, kdo jsou vaši zákazníci, co vám (ne)funguje a jaká jsou specifika vašeho podnikání. Musíme mít jistotu, že nad projektem přemýšlíme správně a dokážeme vám pomoci.

2.

Analyzujeme a připravujeme veškeré podklady a zadání pro vývoj

Jdeme do hloubky: analyzujeme konkurenci i trh a poznáváme vaše zákazníky i produkty. Zároveň připravujeme vše potřebné pro vývoj od návrhu UX, designu, textů či informační architektury. Výsledkem je jasný plán implementace a kompletní zadání pro vývoj.

3.

Programujeme, oživujeme, napojujeme a testujeme

Kodéři oživují design, programátoři připravují všechny funkce na míru. Napojujeme e-shop na ERP, dopravce, marketingové kanály, dodavatele, sklady či jiné systémy. Aplikaci zátěžově testujeme a předáváme vám kompletní e-shop k akceptaci.

4.

Spuštění a provoz

Spouštíme e-shop do ostrého provozu a počítáme nové zákazníky a objednávky. I po spuštění jsme vám na blízku. Pružně reagujeme na podpoře, pomáháme s provozem či marketingem a v roli strategického partnera řešíme další cíle a rozvoj a projektu.

Vybrané reference

E‑shop pro jednoho z největších prodejců strojních součástek v ČR

E‑shop pro jednoho z největších prodejců strojních součástek v ČR

Pro původně rodinnou firmu Mateza od roku 2014 rozvíjíme robustní B2B/B2C e‑shop. Kromě vývoje se staráme také o servery, či veškerý výkonnostní marketing, SEO optimalizaci či zbožové srovnávače.

Motivační program pro 12 000 zaměstnanců České pošty

Motivační program pro 12 000 zaměstnanců České pošty

Bodovka odměňuje zaměstnance České pošty za jejich obchodní výkony. Kromě toho v ní najdo e‑learning, informace o bankovních produktech, tvorbu prodejního plánu a vedoucí třeba i reporting.

E‑shop pro Asociaci společenské odpovědnosti

E‑shop pro Asociaci společenské odpovědnosti

Pro Asociací společenské jsme i díky podpoře na HitHitu vytvořili e‑shop s udržitelnými produkty a dárky, které mají skutečně smysl – pro obdarované, společnost i přírodu.

Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku