E-shop a digitální marketing pro CROSSIO

E‑shop a digitální marketing pro CROSSIO

Staráme se o kompletní digitální marketing včetně prezentace produktů, vizuální identity, influencer marketingu, PPC a Social Ads, tvorbu contentu a komunikaci na Instagramu či Facebooku.

Poznejte CROSSIO blíže

Crossio v kostce

Crossio je česká značka, která se cestovatelům a jejím zařízením dodává chytře energii na cestách. Věnuje se hlavně (cestovním) solárním panelům, powerbankám a větším nabíjecím stanicím. Crossio milují hlavně cestovatelé, fotografové, dobrodruzi, kutilové či chataři - jejich zařízením totiž Crossio poskytuje dostatek energie, ať už jsou zrovna v karavanu, dodávce, stanu nebo na zahradě.

O projektu a realizaci

Oficiální e-shop Crossio.cz jsme na platformě spustili na začátku roku 2022. Kromě technologie se Crossiu staráme o kompletní digitální a produktový marketing. Máme ve správě prezentaci produktů na webu, vizuální identitu, influencer marketing, PPC a Social Ads, tvorbu obsahu a komunikaci na Instagramu či Facebooku. Crossio se také může chlubit TOP 1 a 2 pozicemi na Heureka.cz v kategorii solárních nabíječek a řadou pozitivních hodnocení na portálech typu Živě, 4camping a další.


Jsem rád, že jsme v Elasticru našli spolehlivého partnera, který se dokáže kompletně postarat o B2C marketing naší značky. My se tak můžeme soustředit na obchod, B2B, rozvoj nových produktů, customer care či procesy, zatímco o komunikaci, výkonnostní marketing a kreativy je postaráno.

Jan Radil
Zakladatel CROSSIO

Spolupráce s Crossio nás baví. Jedná se o sezónní produkty pro cílovku cestovatelů, chatařů a kutilů, takže klademe velký důraz na komunitu, social či influencer marketing. Mám radost, že se nám už v prvním roce podařilo udržet stanovené PNO a můžeme dále pracovat na šíření českého brandu v odvětví primárně dominovaném zahraničními giganty.

Martin Prokeš
Digitální marketér
Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku