Řízení denního rozvozu pro Bovys

Řízení denního rozvozu pro Bovys

Sedm dní v týdnu používá přes 80 řidičů naše WMS pro navigaci, plánování rozvozu a zpracování vykládky či vratek na odběrných místech.

O realizaci

Bovys ve zkratce

Bovys je předním velkoobchodním dodavatelem a tím největším dodavatelem ovoce, zeleniny a mléka do škol v ČR. Čerstvou zeleninou a ovocem zásobuje denně restaurace, jídelny, cateringové firmy, síťové prodejny potravin a další specializované prodejny. Jejich maskot Bovýsek provází školními projekty Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol téměř půl miliónu dětí na 1464 školách.

Klíčové body realizace

Řízení každodenní rozvážky

Upravená aplikace WMS vede řidiče každý den od zastávky k zastávce. Aplikace jim říká, co (a kde) mají vyložit nebo naložit a jak se tam nejrychleji dostanou.

Okamžitá evidence v terénu

Řidič v aplikaci během rozvážky vyplňuje 3 data - zda a proč najel případně více kilometrů, kolik naložil zpětných obalových materiálů a případné množství vratek, které veze zpět na sklad.

Aplikace pro iOS i Android

Způsob práce je pouze na řidičích. Někteří vyplňují data během dne rovnou v responzivní aplikaci. Jiní po návratu použijí firemní tablet, ve kterém vyplní celou rozvážku najednou.

Úspora jednoho zaměstnance

Dříve se vše evidovalo na papírech a ručně. Předané protokoly od řidičů musel následně zaměstnanec celý den přepisovat do systému. Dnes je vše paperless a v systému okamžitě.

Pomocník pro skladníky

Aplikaci kromě řidičů používají také skladníci. I oni připravené palety a zboží k rozvozu evidují v aplikaci na tabletu. Když řidič ráno začíná, auto má plné a veškerá data ve své aplikaci.

Vratky a obalové materiály

Každý den se řidiči na sklad vrací s vratkami a obalovým materiálem. Skladník po kontrole opět pouze v aplikaci určí a eviduje, co se má s vráceným zbožím/materiálem stát.

Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku