Nakup na dobro

Nakup na dobro

Ve spolupráci s Asociací společenské odpovědnosti a sociálního podniku Ergotep jsme vytvořili e‑shop s udržitelnými produkty a dárky, které mají skutečně smysl – pro obdarované, společnost i přírodu.

Realizace ve zkratce

Nakupnadobro.cz

A-CSR v roce 2018 vytvořila katalog udržitelných dárků jejich členů. Po čtyřech letech se rozhodli posunout myšlenku o pořádný krok dál a dát katalogu novou tvář. A tak vznikl společensky odpovědný e-shop Nakup na Dobro. Na něm nakoupíte na dobro svoje, planety a hlavně řady českých podnikatelů, sociálních podniků a dobročinných projektů. Vznik e-shopu a myšlenku projektu podpořilo přes 350 dárců více než půl milionem korun v crowdfundingové kampani na Hithit.cz.

300

udržitelných produktů

50+

zapojených výrobců a dílen

534 682

jste přispěli na HitHitu

450+

odměn rozdáno podporovatelům

O realizaci

O realizaci

A-CSR přišla s prvotní myšlenkou, my zase s technologií, týmem programátorů a zkušenostmi s e-commerce. O distribuci e-shopu se stará sociální podnik Ergotep. Každý nákup má tedy smysl nejen pro výrobce a planetu, ale také pro desítky lidí s handicapem, kteří e-shopu drží v chodu. Design zajistila šíleně milující agentura MadLove a o ekologickou dopravu se starají kurýři z DPD. Společně všichni naplňujeme misi Nákupu na dobro.

Nakupnadobro.cz

E-shop Nakup na Dobro s udržitelnými dárky má sám o sobě unikátní vizi a také silný příběh. Pro jeho ztvárnění jsme proto potřebovali unikátní řešení a individuální přístup. Podpora, kterou nám po celou dobu vývoje a nyní už v plném provozu profesionálové z Elasticr poskytují, je pro nás nedocenitelná. Moc si vážíme naší spolupráce.

Lucie Mádlová
Lucie Mádlová
Ředitelka Asociace společenské odpovědnosti

Společenská odpovědnost je mi osobně blízká, sami ji realizujeme v rámci našeho neziskového coworkingu Hubbr. Když nás tedy oslovila Asociace společenské odpovědnosti s projektem Nakup na dobro, dlouho jsme neváhali. Je nám ctí být u toho, důvěry si moc vážíme a spolupráce s profesionály z A-CSR je naprosto bezproblémová.

Jan Prokeš
Jan Prokeš
Ředitel Elasticr
Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku