Mějte e‑commerce pod jednou střechou

Mějte e‑commerce pod jednou střechou

Začínáte s e-commercí, nevíte kde začít a nechcete mít několik různých dodavatelů? V rámci služby All-in-One vás vším provedeme a sjednotíme e-commerce pod jednu střechu.

Co v rámci All-in-One získáte

E-shop na míru

E‑shop na míru

Od A do Z postavíme váš e-shop na míru. Postaráme se o vývoj e-shopu, funkce na míru, tok dat, UX, design, texty či napojení na ERP a třetí strany a počítáme i se zahraničními trhy.

Vyřešené sklady a distribuci

Vyřešené sklady a distribuci

E-shop a sklad k sobě patří jako jehla a nit. Vyřešíme vše od příjmu až po reklamace a postavíme chytré skladové hospodářství, které vám ušetří spoustu času, peněz a starostí s distribucí.

Externí marketingové oddělení

Externí marketingové oddělení

Sami nebo ve spolupráci s vaším marketingovým oddělením zajistíme PPC výkonnostní kampaně, komunikaci na sociálních sítích, tvorbu obsahu, analytiku, nebo třeba branding.

All-in-One je přesně pro vás, pokud…

Vstupujete do e-commerce a chcete začít správně

Vstupujete do e‑commerce a chcete začít správně

E-commerce je komplexní obor skládající se z desítek různých disciplín. Proto je důležité vykročit správnou nohou. A my se postaráme o to, abyste nezačali někde uprostřed. Podle potřeb vás bok po boku postupně provedeme vstupní analýzou a strategií, vývojem e-shopu, až po jeho spuštění a řešení provozních procesů jako je účetnictví, customer care či marketing.

Chcete mít co nejvíce času na rozvoj svého byznysu

Chcete mít co nejvíce času na rozvoj svého byznysu

My rozumíme onlinu a e-commerci, vy zase svému podnikání. A tak je to správně. Uvolníme vám ruce od spousty věcí, které byste se jinak pracně a draze řešili interně a museli se je učit. Každý krok a rozvoj samozřejmě řešíme do jisté míry společně, ale naším cílem je, abyste se mohli věnovat co nejvíce tomu, co vás baví a živí.

Nechcete koordinovat 10 různých agentur a technologií

Nechcete koordinovat 10 různých agentur a technologií

Není nic horšího, než vše řešit s pěti agenturami a čtyřmi projekťáky, kteří se navzájem neumí dohodnout. Ať už lidsky, nebo technologicky, protože e-shop běží na několika různých technologií. S námi budete mít jednu technologii pro celý provoz e-shopu a sjednotíte aktivity pod jednu střechu, ať už půjde o vývoj, skladové řízení či marketing.

Jsme partner, ne dodavatel

I po spuštění jsme vám nablízku a můžete se o nás opřít. Společně vyhodnocujeme a řešíme další rozvoj, plány, cíle a strategická rozhodnutí.

Váš úspěch = náš úspěch

Nehrajeme si na vlastním hřišti. Na úspěšnosti projektu nám záleží stejně jako vám a udělám vše pro to, abychom k vašemu úspěchu pořádně přispěli.

SLA a Vendor lock

Chápeme, že chcete mít jistotu. Proto s vámi rádi zasmluvníme dohody v rámci SLA a technologii klidně předáme, ať nemáte obavy z vendor locku.

Naším realizacím kryje záda vlastní Elasticr Framework

Naším realizacím kryje záda vlastní Elasticr Framework

Nikdy nezačínáme od nuly, pevný základ všech našich realizací tvoří Elasticr Framework. Jedná se o štíhlé, ale vysoce škálovatelné a modifikovatelné řešení, které se mění a roste spolu s vámi.

Jak All‑In‑One spolupráce přesně vypadá

V rámci all-in-one spolupráce vám pomůžeme s vaším e-shopem, skladovým systémem i marketingem.

1.

Úvodní schůzka a seznámení

Nejdříve se sejdeme a pobavíme se o tom, s čím vám můžeme pomoci a jaká jsou vaše konkrétní očekávání a potřeby. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom společně vypracovali nejlepší možné řešení.

2.

Připravujeme podklady a jdeme do hloubky

Dle toho, co už máte vypracované nebo kde se právě nacházíte, připravujeme podklady, strategie, analýzy a zadání toho, jak by celý e-shop měl fungovat a vypadat navenek i interně.

3.

Implementujeme a budujeme

Pouštíme se do ostrého vývoje. Programujeme e-shop, tvoříme texty, napojujeme třetí strany, nastavujeme fungování skladů, účetnictví, zákaznické podpory, obchodu a připravujeme případné marketingové aktivity.

4.

Testujeme, spouštíme, optimalizujeme

Na konci ladíme detaily a jakmile máme hotovo, vše spouštíme do ostrého provozu. I po ukončení prvotní implementace jsme vám na blízku, reagujeme na vaše požadavky, společně plánujeme a případně realizujeme marketingové aktivity.

Naše práce

E‑shop pro jednoho z největších prodejců strojních součástek v ČR

E‑shop pro jednoho z největších prodejců strojních součástek v ČR

Pro původně rodinnou firmu Mateza od roku 2014 rozvíjíme robustní B2B/B2C e‑shop. Kromě vývoje se staráme také o servery, či veškerý výkonnostní marketing, SEO optimalizaci či zbožové srovnávače.

Motivační program pro 12 000 zaměstnanců České pošty

Motivační program pro 12 000 zaměstnanců České pošty

Námi vytvořená aplikace Bodovka odměňuje zaměstnance České pošty za jejich obchodní výkony. Kromě toho v ní najdete e‑learning, informace o bankovních produktech, tvorbu prodejního plánu či reporty.

Řízení 3500m² fullfilment centra pro e-shopy Tescoma, Hamé či Vileda

Řízení 3500m² fullfilment centra pro e‑shopy Tescoma, Hamé či Vileda

Zajišťujeme technologii a provoz logistického centra Ergotep, které se staráme o e‑shopovou distribuci více než 17 e‑commerce projektům včetně velikánů jako jsou Tescoma, Vileda či Hamé.

Rádi pomůžeme s e‑commerce i Vám, ozvěte se.
Domluvit schůzku