První setkání uživatelů Elasticr

První setkání uživatelů Elasticr

Ve středu 29. 3. 2017 jsme uspořádali oficiálně první setkání uživatelů Elasticr. Pozvání na neformální snídani do prostoru našeho coworkingového centra Hubbr v Havlíčkově Brodě přijali například zástupci e-shopů Hamé, Tripsport nebo Čtyřlístek.

Náhledli jsme pod pokličku e-shop nástroje Elasticr

Jan Prokeš, produkt manager platformy Elasticr, návštěvníkům při snídani prezentoval novinky, které se v aplikaci za poslední období odehrály.

Prezentace produktu Elasticr s majitelem Janem Prokešem
Jan Prokeš, manažer produktu, prezentuje novinky v nástroji Elasticr

Řekli jsme si jaké jsou současné trendy v českém e-commerce

Na poli online podnikání se pořád něco děje. Některé praktiky, které před pěti lety platily už přestávají platit, trh je čímdál nahuštěnější a je třeba o něj více bojovat. Jak se prosadit mezi obrovskou konkurencí, jak se odlišit a do čeho investovat, aby můj e-shop vydělával, prosperoval a živil mě? To jsou otázky, kterými jsme začínali druhou část naší prezentace.

Diskuze o tom, jak se zákazníkům s e-shopem pracuje

Vedli jsme s vámi diskuzi o tom, jak se vám s e-shopem pracuje

Elasticr je nástroj mnoha možností, ale každý s ním pracuje trochu jinak. Rádi jsme se dozvěděli vaše postřehy z praxe a vaše budoucí plány na poli e-commerce. Díky tomu můžeme stavět e-shopy blíže k potřebám vaším administrátorům i vaším zákazníkům.

První setkání uživatelů e-commerce platformy Elasticr

Výstupem byl i nápad spustit webovou stránku, kam by mohli zákazníci formou diskuze dávat přání na rozvoj aplikace, hlasovat a třeba se i rozdělit o financování rozvoje formou crowdfundingu s dalšími zákazníky platformy.

Nahlédněte pod pokličku e-shop nástroje Elasticr

První setkání u snídaně nás bavilo a bylo přínosné i pro naše zákazníky. Proto určitě nebylo poslední a my hodláme co čvrt roku setkání opakovat.

pdfPrezentace k prohlédnutí a stažení495.55 KB

Přijďte na příští setkání

Odebírejte novinky z e-commerce