Marketing a optimalizace e‑shopu

Marketing a optimalizace e‑shopu

Po spuštění e-shopu je třeba se věnovat marketingu, obchodu a optimalizacím, aby výkon e‑shopu rostl. O marketing e-shopu se rádi postaráme, ať už jde PPC, agregátory zboží či tvorbu obsahu.

Co pro vás uděláme

Zvyšování konverzního poměru

Provedeme UX audit e-shopu, mrkneteme do analytiky a posvítíme si na uživatele. Následně navrhneme úpravy klíčových stránek. aby konverzní poměr e-shopu vzrostl a zvýšil se tak celkový výkon e-shopu.

A/B testování

Často se nabízí hned několik možných řešení a vylepšení. Díky A/B testování ověřujeme, které změny přináší projektu nejlepší výsledky. A/B testování nám umožňuje efektivně posouvat výkon e‑shopu kupředu.

Audit a správa PPC

Zanalyzujeme váš výkonnostní marketing a navrhneme úpravy. Správu PPC můžeme vzít také pod sebe. Kampaně pravidelně sledujeme a reportujeme vám výsledky a naše doporučení.

Správa agregátorů

Pro většinu e‑shopů jsou srovnávače typu Heureka či Zboží téměř nutností. Proklepneme feed, spárovanost produktů a nastavíme bidovací strategii, abychom ve srovnávačích byli o krok před konkurencí.

SEO a tvorba obsahu

Zjistíme co a jak zákazníci ve spojitosti s vaším oborem hledají. Připravíme strategii obsahu a pomůžeme i s jeho tvorbou. Díky relevantnímu obsahu si uživatelé z vyhledávačů najdou cestu právě k vašemu e‑shopu.

Social media & Ads

Postaráme se o vaši komunikaci na sociálních sítích. Připravíme redakční plán a jednotlivé příspěvky včetně textů i grafiky. Rádi připravíme i placené kampaně a vezmeme jejich správu na svá bedra.

Potřebujete nakopnout marketing vašeho e‑shopu? Ozvěte se.