Cena realizace

Jak určujeme cenu za tvorbu e-shopu na míru a další aktivity s vývojem spojené? Vždy individuálně. Myslíme si, že to jinak při vývoji na míru ani nejde. Hezky to ukazují názorné příklady níže.

Potřebujeme všechno

Máme kolem 45 000 produktů a 37 poboček, dodavatele z ČR i zahraničí. Potřebujeme řešení, které se postará o vše – sklady, dodavatele, propojení s pobočkami, ERP… však to znáte. Jelikož s e-commerce nemáme velké zkušenosti, očekáváme i pomoc s marketingem, procesy a naším celkovým působením na trhu.
VS.

Rosteme, pomoc!

Prodáváme 10 druhů pražené kávy. Máme jednu pobočku v Praze. S objednávkami se roztrhl pytel a meziročně se objem ztrojnásobil. Na Instagramu a Facebooku žijeme. Máme i své influencery. Přestává nám ale stačit krabicové řešení. Potřebujeme nové funkce a otevíráme další 2 pobočky. Hledáme nové řešení, které nás nebude limitovat a naopak nám pomůže.

Co mají tyto 2 požadavky společného?

Asi tušíte správnou odpověď: Vůbec nic.
Jednotlivé realizace se od sebe často výrazně liší. Každý má jiné problémy, potřeby, požadavky a očekávání. A o tom to přesně je. Při vývoji na míru nemůžeme (a ani nechceme) nabídnout jedno řešení všem. Bez toho aniž bysme vás poznali a zjistili jsme co nás v projektu čeká, nedokážeme cenu realizace určit. Cenu proto navrhujeme vždy individuálně.

Ani odhad?

Zjednodušeně můžeme říct, že kompletní e-shopové řešení, ve kterém si projdeme všemi fázemi spolupráce, nabízíme přibližně od 750 tisíc Kč. Doba realizace může být u menších projektů kratší, ale obvykle je minimálně 6 měsíců. Padli jsme vám do oka? Tak se nám neváhejte ozvat, ať se lépe poznáme. Už na vás čekáme.

Ozvěte se nám a probereme, jak vám můžeme pomoci

Tereza Mrázková - koordinátorka projektů
Tereza Mrázková
Koordinátorka projektů
Vaše kontaktní údaje využijeme výhradně pro komunikaci ohledně společné konzultace či nezávazné poptávky v souladu s legislativou o zpracování osobních údajů.