Cena realizace

Cena realizace

Co odlišuje e-shop za 50 a 700 tisíc? A jak určujeme cenu za vývoj e‑shopu my? Chápeme, že vás cena zajímá, ovlivňuje ji však nespočet faktorů. Proto nestřílíme od boku a cenu určujeme dle toho, co potřebujete.

Už to znáte, všechno máte a potřebujete vývojáře

Víte přesně co chcete a jak to chcete. Máte připravené prototypy či design, texty i technickou specifikaci e-shopu. My do realizace vašeho e-shopu vstupujeme jako vývojáři, kteří se opírají o vámi dodané analýzy, materiály a specifikace.

VS.
Potřebujete realizací provést a vzít to celé od píky

Nabereme si vaše požadavky, přípravíme dokumentaci, zanalyzujeme konkurenci, navrhneme interní procesy spolu s marketingovou a obchodní strategii a vytvoříme prototypy, design i texty. O realizaci e-shopu se spolu s vývojem postaráme od A do Z.

Co mají tyto 2 spolupráce společného?

Každý má jiné potřeby a každý se nachází v jiné fázi realizace e-shopu. I vaše aktuální situace je něčím specifická. A proto vám nebudeme nabízet předem naceněné "krabicové" řešení. Musíme vás nejdříve trochu poznat. Díky tomu se budeme mít "od čeho odpíchnout" a ušijeme vám nabídku, stejně jako e-shop, hezky na míru.

Dokážete dát aspoň odhad?

Zjednodušeně můžeme říct, že standardní e‑shopové řešení bez značných atypů, ve kterém si projdeme všemi fázemi vývoje, se může pohybovat v nižších stovkách tisíc. Obvyklá doba realizace, od první schůzky až po spuštění, je minimálně 6 měsíců. Cena i doba realizace se zkracuje či zvyšuje v závislosti na náročnosti projektu.
Podívejte se, jak při vývoji e-shopu postupujeme.
Zajímá vás, kolik by stála tvorba vašeho e-shopu? Spojte se s námi.