Cena realizace e-shopu na míru

Jak určujeme cenu za vytvoření e-shopu na míru vašim potřebám? Ukážeme si to na těchto 2 příkladech:

Potřebujeme uřídit kolos

Chceme vstoupit do české e-commerce. Máme kolem 45 000 produktů a 37 poboček. Dodavatelé jsou tuzemští i zahraniční. Potřebujeme řešení, které se postará o všechno - sklady, dodavatele, propojení s pobočkami, ERP… však to znáte. Jelikož  s e-commerce nemáme velké zkušenosti, očekáváme i aktivní pomoc s marketingem, vnitřními procesy a naším celkovým působením v onlinu.
VS.

Rosteme, pomoc!

Prodáváme 10 druhů vlastní pražené kávy. Máme jednu pobočku v Praze. S objednávkami se roztrhl pytel a meziročně se objem ztrojnásobil. Asi hlavně díky marketingu. Na Instagramu a Facebooku žijeme. Máme i své influencery. Přestává nám ale stačit krabice. Potřebujeme nové funkce a otevíráme další 2 pobočky. Hledáme nové řešení, které nás nebude nijak limitovat a naopak nám s růstem pomůže.

Co mají tyto 2 požadavky společného?

Správná odpověď:   Vůbec nic!
Jednotlivé realizace se od sebe často výrazně liší. Každý má jiné problémy, potřeby, požadavky a očekávání. A o tom to přesně je. Při vývoji na míru nemůžeme (a ani nechceme) nabídnout jedno řešení všem. Bez toho aniž bysme vás poznali a zjistili jsme co nás v projektu čeká, nedokážeme cenu realizace určit. Cenu proto navrhujeme vždy individuálně.

Ani odhad?

Zjednodušeně můžeme říct, že kompletní e-shopové řešení, ve kterém si projdeme všemi fázemi spolupráce, nabízíme od 750 tisíc Kč. Doba realizace může být u menších projektů kratší, ale obvykle je minimálně 6 měsíců. Padli jsme vám do oka? Tak se nám neváhejte ozvat, ať se lépe poznáme. Už na vás čekáme...

Kontaktujte nás pro konzultaci vašeho e-shopu

Rozebereme procesy, silná i slabá místa. Pradíme vám, co by bylo pro vaše podnikání nejlepší a navrhneme i vhodnou strategii pro propagaci.


Maximální velikost nahrávání: 3,00 MB
Vaše kontaktní údaje využijeme výhradně pro komunikaci ohledně společné konzultace či nezávazné poptávky v souladu s legislativou o zpracování osobních údajů.